Національна Юридична Академія

Гуртожитки

Гуртожиток є структурним підрозділом ПЗВО «НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ». Метою функціонування гуртожитку визначено забезпечення іногородніх та іноземних слухачів Академії місцем комфортного проживання.

В гуртожитку забезпечуються необхідні умови для проживання, відпочинку, побуту та фізичної культури його мешканців. Вирішення питань забезпечення належних побутових умов проживання здійснюється за участю органів студентського самоврядування.

Станом на сьогодні у розпорядженні Академії діють два гуртожитки в межах міста Києва: гуртожиток № 1 вул. Харківське шосе, 210; гуртожиток № 2 вул. Ломоносова, 35.

Процедура поселення до гуртожитків

КРОК 1

ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ

▪  Заява;
▪  2 фотокартки 3х4;
▪Довідка із медичного центру ▪флюорографічного обстеження не пізніше як за 9 місяців до часу поселення;
▪  Квитанція про оплату за рік проживання.

КРОК 2

Отримання ордеру на поселення

КРОК 3

Укладення договору найму житлового приміщення і вселення в кімнату

КРОК 4

Отримання перепустки

Під час поселення особа повинна бути ознайомлена з:
  • Положенням про Гуртожитки;
  • Правилами проживання в гуртожитку;
  • Вимогами протипожежної безпеки;
  • Санітарно-епідеміологічними нормами;
  • Пропускним режимом;
  • Санкціями за порушення правил користування гуртожитком та пошкодженням (знищенням) майна.

Якщо особа, яка отримала дозвіл на поселення у гуртожиток, протягом 10-ти днів не вселилася у гуртожиток, за загальним правилом вона вважається такою, що не потребує поселення.

Надання кімнати в сімейному гуртожитку особам здійснюється на підставі рішення ректора за спільним клопотанням директора/декана та органу студентського самоврядування інституту/факультету, на якому навчаються такі особи.

ФОРМА ЗАЯВИ НА ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ГУРТОЖИТКИ

Під час поселення особа повинна бути ознайомлена з:

Правила проживання у гуртожитках Академії визначені в Положенні про гуртожитки НЮА.

Проживання у гуртожитку будується на принципах добросусідства, відповідальності, поваги до особистості. Не допускаються факти дискримінації, фізичного та психологічного насилля, приниження людської гідності тощо.

В кімнатах гуртожитку (окрім сімейного гуртожитку) повинні проживати особи однієї статті. Міні-блоки гуртожитку, що мають спільні місця загального користування, мають бути також заселені особами однієї статті.

Комендант гуртожитку веде облік майна загального користування, що міститься в кімнаті, окремо щодо речей, які знаходяться на балансі гуртожитку і речей приватної власності мешканців кімнати.

Мешканці мають право на цілодобовий доступом до гуртожитку за пред’явленням перепустки. Відвідувачі (особи, які не проживають у гуртожитку) мають право перебувати в гуртожитку з 08:00 до 23:00. При вході до гуртожитку відвідувач пред’являє документ, який посвідчує його особу, і реєструється в книзі відвідувачів. Особа, яка проживає в гуртожитку, зобов’язана особисто зустріти відвідувача, а також провести його при виході з гуртожитку. Залишення на ніч сторонніх осіб забороняється.

У виняткових випадках за дозволом директора/декана інституту/факультету, його заступника й згодою всіх мешканців в кімнаті може залишитися близький родич, але не більше ніж на три доби.

Відповідальність за своєчасний вихід з гуртожитку відвідувачів і дотримання ними норм Положення про гуртожитки НЮА несуть мешканці гуртожитку, які запросили гостей.

У разі наявності вільного ліжко-місця в кімнаті інші її мешканці зобов’язані перевірити наявність у коменданта гуртожитку дубліката ключів від цієї кімнати, а у разі відсутності – надати його задля забезпечення права іншої особи на поселення (переселення) на вільне місце. В іншому випадку комендант гуртожитку при відсутності цих мешканців має право увійти до цієї кімнати у супроводі комісії із

одночасною заміною замка та наданням нових дублікатів мешканцям по їх поверненню. Така комісія створюється за рішенням коменданта у складі не менше трьох осіб за обов’язкової участі представників студентської ради гуртожитку.

Особи мають право проживання у гуртожитку на весь час навчання. По завершенню навчання або його припинення з інших причин мешканці зобов’язані залишити гуртожиток протягом 14 днів з дня відрахування. При залишенні кімнати особа зобов’язана ліквідувати всі недоліки, що виникли з її вини протягом часу проживання.

За клопотанням директора/декана інституту/факультету з дозволу ректору, учаснику освітнього процесу, який завершив навчання, може бути дозволено подальше проживання у гуртожитку на певний період при наявності вільних місць і відсутності осіб, що потребують поселення у гуртожиток.

«Платформа для підвищення кваліфікації адвокатів»

Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»  передбачено, що під час здійснення адвокатської діяльності адвокат зобов’язаний підвищувати свій професійний рівень. Така відмітка про дотримання вимоги про щорічне підвищення кваліфікації у визначеному обсягу годин вноситься до профайлу адвоката в Єдиному реєстрі адвокатів України.

Порядок підвищення кваліфікації адвокатів України (в новій редакції), з яким Ви можете ознайомитися за посиланням, покладає організацію та реалізацію процесу підвищення кваліфікації адвокатів в Україні на Вищу школу адвокатури НААУ. НАЦОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ є закладом, який отримав акредитацію Експертної ради ВША НААУ та проводить заходи з підвищення кваліфікації для адвокатів для всіх регіонів України, більшість з яких доступні в онлайн-трансляції. Авторські курси присвячені найбільш актуальним питанням тлумачення та застосування законодавства, огляду практики Європейського суду з прав людини, питанням адвокатської етики, розвитку практичних професійних навичок тощо.

До процесу підвищення кваліфікації як лектори залучені відомі адвокати, члени органів адвокатського самоврядування та Комітетів НААУ, науковці, судді. Всі лектори проходять попередню сертифікацію.

Лютий 2023

Нд