Національна Юридична Академія

Усе про національний мультипредметний тест

Що таке НМТ?

Внаслідок воєнних дій на території України у 2022 році Міністерство освіти і науки скасувало проведення звичних вступних іспитів до ВНЗ, зокрема ЗНО, та затвердило Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році.

НМТ, або національний мультипредметний тест – це компʼюторизований онлайн тест, який поділяється на три предметних блоки:

Кожен блок міститиме 20 завдань, які потрібно виконати за 120 хв.

Що міститимуть у собі блоки?

Тестові завдання складаються відповідно до програмових вимог ЗНО та будуть аналогічними до тих, що використовувались в ЗНО. Тим не менш, НМТ не передбачає завдання з відкритими відповідями, як от написання власного висловлювання.

Реєстрація на участь в НМТ

Задля участі в НМТ абітурієнти повинні на особистій інформаційній сторінці з 20 травня до 7 червня підтвердити власне бажання пройти тестування та вибрати назву міста чи населеного пункту, в якому будуть перебувати на час проведення НМТ.

Дата проведення НМТ

Національний мультипредметний тест відбуватиметься в 3 сесії:

• основна: 18 липня – 10 серпня;
  • додаткова: 16–20 серпня;
  • спеціальна: 12–16 вересня.

Більшість зареєстрованих на тестування, які з 1 лютого до 19 квітня зареєструвалися для участі в НМТ (ЗНО), братимуть участь в основній сесії НМТ (18 липня – 10 серпня). Водночас ті, учасники тестування, які не матимуть можливості прибути до екзаменаційних пунктів під час основної сесії, отримають змогу пройти тестування під час додаткової (16-20 серпня) або спеціальної (12-16 вересня) сесії. Для цього учасникам необхідно подати заяву на участь у відповідній сесії НМТ: 1-10 серпня – для участі у додатковій сесії, 1-7 вересня – для участі у спеціальній сесії.

Для зареєстрованих осіб до 12 липня 2022 року зʼявиться змога завантажити з власних інформаційних сторінок запрошення-перепустки, в яких буде зазначено дату, час, та місце проведення тестування. Натомість учасники додаткової і спеціальної сесії зможуть дізнатися цю інформацію до 12 серпня (додаткова сесія) та 10 вересня (спец. сесія).

Результати основної сесії НМТ за шкалою 100-200 балів зʼявляться на Інфо сторінках учасників тестування до 12 серпня 2022 року, (додаткова сесія) до 21 серпня 2022 року, (спеціальна сесія) до 19 вересня 2022 року.

Пройти НМТ онлайн

Ознайомитись зі форматом тестування учасники можуть вже сьогодні за посиланням

Пройти курс підготовки до НМТ (ЗНО) та вступу до ВНЗ чи коледжу

«Платформа для підвищення кваліфікації адвокатів»

Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»  передбачено, що під час здійснення адвокатської діяльності адвокат зобов’язаний підвищувати свій професійний рівень. Така відмітка про дотримання вимоги про щорічне підвищення кваліфікації у визначеному обсягу годин вноситься до профайлу адвоката в Єдиному реєстрі адвокатів України.

Порядок підвищення кваліфікації адвокатів України (в новій редакції), з яким Ви можете ознайомитися за посиланням, покладає організацію та реалізацію процесу підвищення кваліфікації адвокатів в Україні на Вищу школу адвокатури НААУ. НАЦОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ є закладом, який отримав акредитацію Експертної ради ВША НААУ та проводить заходи з підвищення кваліфікації для адвокатів для всіх регіонів України, більшість з яких доступні в онлайн-трансляції. Авторські курси присвячені найбільш актуальним питанням тлумачення та застосування законодавства, огляду практики Європейського суду з прав людини, питанням адвокатської етики, розвитку практичних професійних навичок тощо.

До процесу підвищення кваліфікації як лектори залучені відомі адвокати, члени органів адвокатського самоврядування та Комітетів НААУ, науковці, судді. Всі лектори проходять попередню сертифікацію.

Лютий 2023

Нд